ReferencieĎakujeme veľmi pekne celej agentúre, manažérovi, dj, kameramanovi, fotografovi, osvetľovačovi za veľmi dobre odvedenú prácu na našej svadbe.Hudba skvela - ľudia sa super bavili, fotografie top, osvetlenie dodalo krásnu atmosféru - neviem čo by som vytkla.Ešte raz veľké ĎAKUJEM

Erika & Jozef, Plaza beach, Prešov

Veľmi pekne ďakujeme s manželkou spoločnosti A4E a jej vynikajúcemu DJ za vytvorenie nezabudnuteľného zážitku z našej svadby. Môžem len odporučiť profesionálny a priateľský prístup a v neposlednom rade ochotu zahrať mojej manželke aj 3 krát tú istú pesničku. Vďaka DJ-ovi sa nám dosvedčilo, že dobrá hudba je základ dobrej svadby.

Ernest, Zwicker, Prešov


Skvelý prístup, jedinečná atmosféra vďaka kreatívnemu nasvieteniu priestorov. Hudba vkusná a trefná pre všetkých našich hostí.

Grétka a Igor, Kaštieľ Fričovce

Chceme sa tymto velmi pekne podakovat v prvom rade Tebe Erik a celemu Tvojmu timu,za profesionalny pristup,za napady,za vsetko.Sala vyzerala uplne nadherne,splnili ste do bodky vsetko,co sme si priali,hudba,ozvucenie,technicka podpora,ak by sme si mali vybrat este raz,urcite by volba padla len a len na Tvoj tim!DAKUJEME Bejka&Jozi

Bea a Jozef, PKO Prešov


Erik sa nam postaral o skvelu zabavu na nasej svadbe v hoteli Bankov v Kosiciach. Urcite neolutujete, hlavne ak svadbu planujete na dialku - zijem v zahranici a Erika som stretla len par dni pred svadbou. Bezstarostne nam zabezpecil cely balik s krasnym osvetlenim, ludovou hudbou, kratkym vystupenim lud. suboru a cepcenim (velky uspech u nasich zahranicnym hosti!), DJom a cely vecer to super odmoderoval. Na Erika sa mozete urcite spolahnut - profesionalny, efektivny a intuitivny pristup.

Mariana a Martin, Hotel Bankov

Když profík děla co umi tak kvalita je vidět a slyšet. Mockrát děkujeme Erikovy za krásne osvětlení a super hudbu diky které byla neskutočná zábava

Imrich a Katka, Hotel Bellevue Bardejov


Kolektív farebnej svadby nám ušetril veľa predsvadobného stresu. Využli sme foto, svetlá, hudbu, video, čepčenie a všetko dopadlo nad naše očakávania.

Gitka a Ján, Hotel Bankov

Ďakujeme týmu farebnej svadby za zdokonalenie nášho veľkého dňa svojimi profesionálnymi službami.

Andrea a Ján, Grandhotel Praha


Profesionálny prístup, dobré poradenstvo, dobrá voľba :)

Marián a Miška, Jumbo Centrum

Hudba bola fantastická. Nebola jedna pesnička, čo by som povedala: "na toto sa mi nechce tancovať". Trafili ste sa do nášho vkusu, harmonikár vytvoril nezabudnuteľnú atmosféru aj pre našich francúzskych hostí.

Katarína a Julien, Slamený dom


Jedinečný vkus nasvietenia dodal naším výnimočným svadobným priestorom iný rozmer a emóciu. Hudba podľa našich predstáv. Začepčenie bolo pre našich anglických hostí veľkým zážitkom.

Ivana a Chris, Kaštieľ Péchy Hermanovce

Zvolili sme variantu svadby s kompletným servisom. Dj + folklóristi + začepčenie a nasvietenie priestorov a o nič sme sa nestarali. Servis na jednotku. Tancovali sme do rána.

Mariana, Hotel Bankov


Najlepšia svadobná párty, boli sme veľmi spokojní.

Lucia, PKO - Čierny orol, Prešov

Osvetlenie, dj a harmonikár - no.1!

Reštaurácia Hrad, Bratislava


Vrelo odporúčame! Produkcia na jednotku, emotívne nasvietenie vytvorilo nezabudnuteľnú atmosféru. Skvelý hudobný výber, žiadne hluché miesta, skvelé poradenstvo.

Tina a Filip, Hotel Grand

Úplna spokojnosť, Erik nesklamal. Hudba všetkých žánrov.

Zuzana, Hotel Polo


Nasvietenie priestorov historického Pko na nezaplatenie. Úplne to zmení celkový dojem. Len odporúčame

Slavo a Diana, PKO Prešov

Super spolupráca, výborne ozvučili miesto obradu (čoho som sa najviac bala), a hrali čo sme len chceli :)

Kristína, Tri Studničky, Nízke Tatry


Hotel Bankov je sam o sebe čarovný, ale po realizácii Farebná svadba komplet, zmenil svoj vzhľad na magický. Vďaka tejto službe dostala naša svadba iný rozmer. Ľudia sa super zábavali. Vyzdvihujem dobrý hudobný vkus dja. Ďakujeme môžeme odporúčať.

Marcel, Hotel Bankov, Košice

Ďakujeme, bolo to čarovné, odporúčam v reale je to nezaplatenie, atmosféra stojí za to. Každá nevesta sa bude cítiť ako princezná. Tak som sa cítila ja. Toto je dielu vďaka teamu Farebnej Svadby by All4Event.

Miriama M., Renesance Červenica


Boli sme spokojní, bezproblemová komunikácia, skvelá zábava, tancovalo sa už od začiatku.

Stanka, Šport Prešov

S investíciou do nasvietenia svadby sme najprv váhali. Nakoniec sme sa rozhodli pre balík komplet, ktorý zahŕňa aj dj produkciu a nakoniec sme neľutovali. Vyzdvihujeme cit pre každý detail ako hudobne tak aj svetelne. Potešilo nás hlavne odborný prístup a poradenstvo na základe dlhoročnej praxe. Môžme len odporučiť

Juraj a Barbora, Kaštieľ Pechy, Hermanovce 2013


Veľmi príjemná spolupráca na vysokej úrovni služby a k tomu ohromujuci vysledok práce.Uplna Spokojnosť a ešte raz ďakujem !!!!!

Beatris, Hotel Polo, Prešov

Nasvietenie našej svadby dodalo priestoru čarovnú atmosféru, ktorá dotvorila celkovú náladu hostí. K tomu výborne zladená hudobná produkcia sa postarala o skvelú zábavu až do rána bieleho. Hostia boli veľmi spokojní.

Alica a Matúš, Hotel Doubletree by Hilton, Košice


Boli ste s nami spokojní? Napíšte nám referenciu

Napísať referenciu