B8C45A02-D819-474E-880A-F0E8784E8899

Nasvietenie svadby

Našim cieľom je vytvoriť unikátnu atmosféru vašej svadby. Zabezpečíme pre vás zvukovú, svetelnú a organizačnú dramaturgiu celého večera. Nasvietime a zafarbíme priestory najnovšími technológiami. Náš osvetľovač reaguje na priebeh svadby zmenami jednotlivých scén podľa situácie a nálady v sále.
Svetelné podmienky počas svadbobného dňa sú aj s hudobnou produkciou najpodstatnejšou súčasťou každej svadby. Navodia tú správnu atmosféru, ktorá sa prejaví v celkovej atmosfére nielen v sále, ale aj pri spomienkach na váš svadobný deň.

Sledujte našu prácu aj na našom facebooku.

S_Kristinka_Marc_0808

DJ produkcia

Aby sa hostia cítili príjemne a hlavne sa dobre zabavili, je pre Vás k dispozícii náš DJ. V jeho hudobnom archíve nechýbajú spoločenské a príležitostné skladby, ľudové piesne, nahrávky zo 70tych a 80tych rokov, staré slovenské a české evergreeny, ale aj súčasná domáca a zahraničná komerčná aj tanečná hudobná produkcia.
Nielen prestávky sú vypĺňané optimistickou hudbou, no náš DJ vždy pozorne sleduje aj situáciu na parkete a podľa atmosféry volí tie najvhodnejšie skladby. Hudba je predsa tou najpodstatnejšou zložkou celej svadby.

Sledujte našu prácu aj na našom facebooku.

Ľudové zvyky

Ľudová hudba

Ľudové zvyky a tradície sú neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry. Postaráme sa Vám o folklóristov, ktorí navodia tu správnu ľudovú atmosféru v rôznych prevedeniach. Spolupracujeme s viacerými zoskupeniami. Možnosť objednania ľudovej hudby aj v kombinácii s DJom.

D5110BAD-FF4C-4826-BE35-E66785354268

Ľudový tanec – začepčenie

Aby si hostia odniesli zo svadby jedinečné spomienky, v ponuke sa nachádza aj neoddeliteľná súčasť každej svadby, ktorou je tzv. čepčenie, ktoré je spojené aj s tanečným vystúpením 6-8 tanečníkov. Celok tvorí vystúpenie cca. 15-20 min., čepenie, sviečkový tanec až po začiatok redového tanca. Súčasťou je zabezpečenie kroja pre nevestu.

Farebna_svadba_1.8.2015_pechy-stan_Curilla_Fb-jpeg_014

Harmonikár

Na žiadnej svadbe by nemal chýbať aj nejaký kultúrny program. Harmonikár, ktorý dotvorí tú správnu atmosféru na ktorú budú vaši hostia spomínať, určite zaujme každé publikum.

Repertoár dokážeme prispôsobiť vášmu publiku aj zahraničným hosťom podľa vašich požiadaviek. Každý klient ocení jeho interaktivitu s publikom a odbornosť v oblasti ľudových kultúr, aj profesionálne prevedenie.

21F5E3D5-F0B0-4AB3-908E-748225B94BC1@yasmin.local

Saxofonista

Chcete vyniknúť a dobre sa zabaviť? Doplňte svoju svadbu vystúpením profesionálneho saxofonistu, ktorý dotvorí produkciu nášho DJa svojími vstupmi a rozprúdi zábavu v každom publliku.

Foto_titulna

Foto

Prípravy svadby trvajú mesiace, zverte preto zaznamenanie jedného z najdôležitejších a najkrajších dní vášho života do rúk skúsených svadobných fotografov.
Spomienky vo forme fotografií sú tým, čo vám ostane navždy. Tešíme sa, že nám dovolíte byť súčasťou vášho svadobného dňa.

Bližšie info na stránke www.svadbanavychode.sk, alebo na facebooku.

video_titulna

Video

Svadobné video je jediná živá pamiatka, ktorá sa zachová z vášho svadobného dňa na celý život.

Ak vám nestačí ako pamiatka na tento výnimočný deň iba amatérske “domáce video”, radi zachytíme celý priebeh vašej svadby.

Bližšie info na stránke www.svadbanavychode.sk, alebo na facebooku.

vyzdoba_titulna

Svadobná výzdoba

Hľadáte kreatívnu výzdobu pre vašu svadbu? Náš tím vám pripraví výzdobu presne podľa vašich predstáv.

- zabezpečenie profesionálnych dekoračných služieb
- zabezpečenie svadobnej výzdoby a floristiky
– zabezpečenie svadobných oznámení, menoviek, menu, darčekov pre hostí a akýchkoľvek iných svadobných doplnkov

Bližšie info na stránke www.svadbanavychode.sk, alebo na facebooku.

management svadby

Management svadby

Vy sa bavíte a my sa staráme o kompletnú réžiu celej svadby. Časovanie, prípravy a samotná realizácia. Tvoríme súčasť každého vášho bodu programu, staráme sa o dohodnutý priebeh, aby ste si vy užili váš deň tak ako sa patrí!